LOT Flower Art

Verwen jezelf met een bloemenabonnement

  • Constante Frisheid

  • Gemak en Tijdswinst

  • Budgetcontrole

Image

LOTS Flower Art

HOE WERKT HET

1

Selecteer je Abonnement

Kies het bloemenabonnement dat het beste bij jou past. Neem hiervoor contact met ons op.

2

Personaliseer je Voorkeuren

Bloemenabonnementen bieden de mogelijkheid om specifieke voorkeuren aan te geven, zoals favoriete bloemsoorten of kleuren.

3

Plaats je Bestelling

Via het contact met ons kan je vervolgens een bestelling plaatsen.

Image Product

Reviews

De eigenares is bijzonder vriendelijk en behulpzaam. Ze kan je perfect helpen om het perfecte boeket/cadeau te vinden binnen haar in het oog springende aanbod.

Charlotte

Mooie winkel, prachtige bloemen en planten en zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Prijs kwaliteit uitstekend.

Pieter

Boeket online besteld en laten leveren, heel tevreden over de service ! Zeer mooi boeket.

Emilie