LOTS Flower Art

Bloemen, evenementen en lessen, beleef de natuurlijke magie samen met ons

BEKIJK NU

ONS VERHAAL

Ons bloemrijke avontuur

Stap binnen in de betoverende wereld van LOTS Flower Art, waar bloemen niet alleen prachtig zijn, maar ook verhalen vertellen. Onze fysieke winkel verwelkomt je met de geur van verse bloemen, terwijl onze online webshop je de gemakken van bloemenwinkelen biedt. Voor speciale momenten, zoals bruiloften, creëren we speciale bloemstukken. Daarnaast delen we onze passie via bloemschiklessen, waar je de kunst van bloemarrangementen kunt leren. Ontdek de veelzijdigheid van bloemen bij LOTS Flower Art en laat ze een onvergetelijk verhaal weven in elke gelegenheid.

Onze winkel

Onze winkel is ideaal voor iemand die iets uniek in huis wil. Je kan ons vlot terug vinden in Erpe Mere. In onze winkel bieden bij niet alledaagse planten, kleurrijke bloemen ,droogboeketten, kleine interieur artikelen en trendy geurkaarsen aan.

Evenementen

Ben je op zoek naar iets creatief voor ieder budget om het maximum uit jouw feest of evenement te halen? Bij LOTS starten we eerst met een vrijblijvend adviesgesprek. In dit gesprek bekijken we samen de mogelijkheden en stijlen van jouw feest. Daarna stellen wij een gedetailleerde offerte op zodat u perfect weet wat de kostprijs is van uw wensen.

Bloemschiklessen

Organiseer je eigen privé workshop Zin om samen met vriendinnen/vrienden/familie een workshop te volgen? Wij geven workshops op locatie of bij ons in de winkel vanaf 10 personen Stuur ons gerust een mailtje naar info@lotsflowerart.be voor meer info

Voordelen LOTS Flower Art

Versheid Gegarandeerd
Altijd frisse, hoogwaardige bloemen rechtstreeks bij u thuis bezorgd.
Zorgvuldig Verpakt
Onze bloemen worden met liefde en aandacht zorgvuldig verpakt om hun versheid te behouden.
Seizoensgebonden Pracht
Ontdek unieke, seizoensgebonden bloemarrangementen
Persoonlijke Service
Klantenservice en in de winkel staan we altijd klaar om aan uw behoeften te voldoen en vragen te beantwoorden.
Versheid Gegarandeerd
Zorgvuldig Verpakt
Seizoensgebonden Pracht
Persoonlijke Service

Google Reviews

LOTS verzorgde mijn boeket en onze bloemen op ons trouwfeest eind mei. Deze waren écht prachtig en volledig hoe we het voor ogen hadden. Ook onze gasten waren lovend over de creaties die voor een sfeervolle aankleding van onze locatie zorgden. Een aanrader!occaecati cupiditate non provident

Liesbeth

Voor de mooiste boeketjes moet je bij LOTS zijn! Van frisse verse boeketten tot de mooiste droogboeketten van België. Ook voor de leukste vaasjes, kaarsen, plantjes en potjes is dit mijn favoriete adresje!

Laura

Prachtige boeketten die veertien dagen houdbaar blijven mits het bijsnijden van de stengels.

William

Heel tevreden over de bloemen die we vorig weekend ontvangen hadden voor onze trouw. Er wordt erg geluisterd naar de verwachtingen, het was qua stijl en kleuren was het precies zoals ik het voor ogen had. Daarnaast zijn ze er erg tof, vriendelijk en behulpzaam.occaecati cupiditate non provident

Laila

Onze gallerij